Обращения

You are here

[video:https://youtu.be/yTERC0xH70g]
Баймбетова Ботакоз Шиндаулетовна

Здравствуйте, сколько лет нужно стоят в очереди, за жильём сиротам, у кого нет обеих родителей, мои племянник и племянница Кенжегулов Ануар Маратович и Жолтаева Аяжан Маратовна, стоят в очереди с 2008 года.
 

 

Категория:
Жилье
Ответ:

Добрый день! Кенжегулов Ануар принят на учет нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда с мая 2009 года по категории «Дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, не достигшие двадцати девяти лет, потерявшие родителей до совершеннолетия» с составом семьи 2 человека (Кенжегулов Ануар и Жолтаева Аяжан). В настоящее  время очередность  под №78. На основании вышеизложенного, сообщаем, что жилье будет предоставлено по мере строительства и ввода коммунального (арендного) жилья в порядке очередности. Спасибо!

Орынбасарова Айтолкын

сəлеметсізбе Бердібек аға мен Орынбасарова Айтолқын Ақтөбе қаласында жатақханада бөлме жалдап тұрып жатырмын 7балам бар маған көмек ретінде үй немесе жер берсеңіздер

Категория:
Жилье
Ответ:

Сәлеметсіз бе, Орынбасарова Айтолқын! Сіз, мемлекеттік тұрғын үй қорынан үй алу үшін кезек тізіміне 2010 жылдың желтоқсан айынан бастап «Көп балалы отбасылар» санаты бойынша тіркелгенсіз. Қазіргі уақытта кезегіңіз №200 («халықтың әлеуметтік жағынан осал тобы» бойынша кезегіңіз №2781) болып тұр. Осыған орай, Сіздің отбасыңызға баспана беру мәселесі тұрғын үйдің салынып, пайдалануға берілу шамасына қарай кезек тәртібімен берілетіндігін хабарлаймыз.

Панина Оксана Валерьевна

Уважаемый Бердыбек Сапарбаевич! К вам обращаются жильцы 16 дома по улице Рыскулова (г.Актобе). Наша проблема заключается в следующем-через наши дворы постоянно проезжает большегрузный транспорт, который сокращает путь движения (время простоя в пробках) с улицы Пожарского для выезда на улицу Рыскулова и в обратном направлении. На данных улицах стоят знаки запрещающие движения большегрузного транспорта, но на них никак не реагирует. Бывали даже случаи, когда патрульные службы работая на данном участке не применяли никаких мер. Их движение в жилом массиве рано или поздно может привести к несчастным случаям, во дворах играют дети, плюс по данному направлению отсутствует какая либо дорога и при движении они поднимают пыль, которая так же летит на придомовую территорию и в квартиры через открытые окна. Очень просим вашего содействия, т.к. это ситуация остается неизменной не один год и никаких мер воздействия не применяется. Заранее благодарны за обратную связь.

Категория:
Транспорт и автодороги
Ответ:

Здраствуйте, Оксана Валерьевна! По Вашему обращению, инспекторами полиции города Актобе проведена проверка указанных в обращении фактов. Входе которого указанные факты  подтвердились, то есть выявлено что большегрузные транспортные средства действительно проезжают через данный участок. А так же данный участок было обследовано инспекторами дорожно - технической инспекции и вынесено предписание в ГУ «Отдел жилищно-коммунального хозяйства города Актобе» об установлении знака "движение запрещено".  В данный момент вышеуказанный знак установлен и ведутся работы по привлечению к административной ответсвенности нарушителей ПДД дорожно патрульной службы города Актобе.

Жолтаева Аяжан Маратқызы

Құрметті Бердібек аға мен Жолтаева Аяжан Маратқызы 1998 туылғанмын Шалқар қаласының тұрғынымын. Қазір Астана қаласында Гумилёвта грантта оқимын. 2008 ата анамыздан айырылып ағамыз екеуміз Баймбетова Ақлез нағашы апамыздың қамқорлығында қалдық. Қолымызда үлкен әжеміз бар. 12 баланың анасы алтын алқа иегері тылда қызмет еткен әжеміз бар. Сізден сұрайын дегенім 2008 жылы жетімдерге берілетін үйдің кезегіне тұрғанбыз Ақтөбе қаласында. Сол 2008 жылдан үй кезегіміз жылжып жатқан жоқ. Ағам жұмыссыз, мен Астанада студенттер үйінде тұрамын. Сіздің еңбектеріңізге тәнтімін.Осы жағдайды айта отырып мәселені көтеріп, үйімізді алып беруіңізді сұраймын... Үй беретін жерді қолыңызға тексеруіңізді сұраймын. ӨТІНІШ! СІЗДЕН ЖАУАП КҮТЕМІН...

Категория:
Жилье
Ответ:

Сәлеметсіз бе, Аяжан Маратқызы! Сіздің ағаңыз  Кенжегулов Ануар мемлекеттік тұрғын үй қорынан үй алу үшін кезек тізіміне 2009 жылдың мамыр айынан бастап «Кәмелетке толғанға дейін ата – аналарынан айырылған жиырма тоғыз жасқа жетпеген жетім балалар»  санаты бойынша отбасы құрамы 2 адам (сіз және ағаңыз Кенжегулов Ануар) тіркелген. Қазіргі уақытта кезегі № 78 болып тұр. Осыған орай, ағаңыз А.Кенжегуловқа баспана беру мәселесі тұрғын үйдің салынып, пайдалануға берілу шамасына қарай кезек тәртібімен берілетіндігін хабарлаймыз.

Баймбетова Ботакоз Шиндаулетовна

Здравствуйте, хотелось бы ещё раз к Вам обратиться, так как, у нас одна надежда на Вас! Мои племянники Кенжегулов Ануар Маратович и Жолтаева Аяжан Маратовна, круглые сироты, стоят в очереди за жильём, с 2008 года, неужели за эти 9 лет их очередь не подошла, в городе строятся столько домов, помогите им, пожалуйста, может, с Вашей помощью, получат квартиру. Огромное Вам спасибо!

Категория:
Социальная защита
Ответ:

Добрый день! Кенжегулов Ануар принят на учет нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда с мая 2009 года по категории «Дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, не достигшие двадцати девяти лет, потерявшие родителей до совершеннолетия» с составом семьи 2 человека (Кенжегулов Ануар и Жолтаева Аяжан). В настоящее  время очередность  под №78. На основании вышеизложенного, сообщаем, что жилье будет предоставлено по мере строительства и ввода коммунального (арендного) жилья в порядке очередности. Спасибо!

Мурат Турегалиулы

Здравствуйте.
В этом году у нас был паводок. Чтоб произвести строительные работы необходим цемент. 5 июля 2017 года цемент стоил 1100 тенге, а 10 июля 2200 тенге. При всей не хватке цемента в Костанайской и Мангистауской области цемент стоит 1000 - 1100 тенге. 
Прошу Вас разобраться в сложившиеся ситуации.

Категория:
Социальная защита
Ответ:

Здравствуйте, Мурат Турегалиулы!

С наступлением теплого времени года традиционно начинается пора строительных и внутридомовых ремонтных работ. Именно в этот период в разгар строительного сезона наблюдается повышенный спрос на стройматериалы, в частности на цемент, который всегда пользуется большим спросом у населения.

Если в апреле-мае наблюдалось сезонное повышение цен на цемент, то на сегодня ситуация выравнивается. Рынок цемента города Актобе представлен продукцией российского производства, а также Астаны и Тараза. На сегодня цены на цемент весом 50 кг на рынке строительных материалов, расположенного по Богословской трассе следующие:

- Астана – 1300 тг/меш;

- Тараз – 1700 тг/меш;

- Россия 1350 тг/меш.

На рынке «Мерей»:

- Тараз – 1600 тг/меш;

- Россия – 1800 тг/меш.

Дефицит цемента в торговой сети и на рынках города не наблюдается.

орынбасарова Айтолкын

саламатсызба мен Орынбасарова.А.А уй кезегінде тізімде тұрғаныма 7жыл болды жылына 20адам жылжиды жанұяамда 7балам күйеуім бар 9адам 15метр кв 1бөлмелі жатақхана жалдап тұрып жатырмыз үй жағынан кішкене көмек болса деймін

Категория:
Жилье
Ответ:

Сәлеметсіз бе, Орынбасарова Айтолқын! Сіз, мемлекеттік тұрғын үй қорынан үй алу үшін кезек тізіміне 2010 жылдың желтоқсан айынан бастап «Көп балалы отбасылар» санаты бойынша тіркелгенсіз. Қазіргі уақытта кезегіңіз №200 («халықтың әлеуметтік жағынан осал тобы» бойынша кезегіңіз №2781) болып тұр. Осыған орай, Сіздің отбасыңызға баспана беру мәселесі тұрғын үйдің салынып, пайдалануға берілу шамасына қарай кезек тәртібімен берілетіндігін хабарлаймыз.

Аимов Руслан Рахимжанович

Құрметті Бердібек Мәшбекұлы! 
Менің аты-жөнім: Аимов Руслан Рахимжанович. Ақтөбе облысы, Мұғалжар ауданы, Ембі қаласының тұрғынымын. 1980 жылы дүниеге келгенмін. Мен I топтағы мүгедекпін. 2011 жылы үй кезегіне Ембі қаласына тұрғанмын. Бірақ та, мүмкіндігінше Ақтөбе қаласынан "Нұрлы жер" бағдарламасы бойынша жалдамалы пәтер алғым келеді. Себебі: Ақтөбе медициналық колледжіне "Массажист" мамандығы бойынша оқуға түскім келеді. Оқуға түсейін десем тұратын жерім жоқ. Сол себептен, мүмкіндік болса менің мәселемді шешіп беруіңізді сұраймын.

Категория:
Жилье
Ответ:

Сәлеметсіз бе! Сіз Ақтөбе қаласы бойынша мемлекеттік тұрғын үй қорынан үй алу үшін кезек тізіміне тіркелмегенсіз. Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы баспана тек кезекте тіркеліп тұрған мұқтаж азаматтарға ғана бөлінеді. Осыған орай, Сіздің өтінішіңізді қанағаттандырудың мүмкіндігі жоқ екендігін хабарлаймыз. Сіз өз өтінішіңізде Мұғалжар ауданы, Ембі ауылының тұрғыны екендігіңізді және 2011 жылдан бері үй кезегінде тұрғаныңызды мәлімдегенсіз. ҚР-ның «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 71 бабына сәйкес коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үй беруге болатын Қазақстан Респуликасының азаматтарын есепке алуды тұрғылықты жері бойынша ауданның, облыстық маңызы бар қаланың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органы жүзеге асырады. Осыған орай, Сізге тұрғын үй мәселесі жөнінде тұрғылықты жеріңіз бойынша Мұғалжар ауданы, Ембі ауылының әкімшілігіне жолығуды ұсынамыз. Қосымша хабарлаймыз, «Нұрлы жер» бағдарламасы бойынша тұрғын үй беру үшін Сізге «Ақтөбе қаласының жер қатынастары бөлімі» ММ-не жолығуды ұсынамыз.

Жуламанова Замзагул Аманжоловна

Саламатсыз ба Бердибек Машбекулы менин маселем Уй жонинде болып тур. Балам журек ауруына шалдыгып еки операция жасадык. Журегинде ЭКС (аппарат)бар. Очередте турганымызга 3 жыл Болды. Балам биринши операция дан Кейн журми калды. Инсульт Болды. 3 Балам бар. Озим жумыс жасамайм. Балдармен уйдемин. Жалгыз жолдасым жумыс жасайды. Тапканы жетпит демим жетет. Тек квартирамызга. Жане тамагымызга. Балама киын. Турып жаткан уйдин ауласында высоковоль бар. Журегиндеги аппаратка болмайды Дейди. Баска баратын жеримиз жок. Дачада турамыз. Сиздин кабылдауынызга баргым келеди барлык кагаздарымды корсетип тусиндиргим келеди. Тек балдармен шыга алмаймын. Жазганмен мен сизге проблемамды жеткизе алмаймын шыгар деп коркып отырмын. Тек сиз дурыс тусинсениз екен. Мен Балам ушин сурап турмын. Осы уакытка дейн ешкимнен комек сурап кормеп едим. Канша киналсам да. Сизге Рахмет биз сиякты кара халыктын жагыдайын тусинетин. Алла разы болсын сизге. Сизге коооп кооп Рахмет. 

Категория:
Жилье
Ответ:

Сәлеметсіз бе, Замзагул Жуламанова! Сіз мемлекеттік тұрғын үй қорынан үй алу үшін кезек тізіміне 2015 жылдың наурыз айынан бастап «Халықтың әлеуметтік жағынан осал тобы» (Мүгедек балалары бар немесе оларды тәрбиелеуші отбасылар) санаты бойынша тіркеуге алындыңыз. Қазіргі уақытта кезек тізімінде №6559 болып тұрсыз. ҚР-ның «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңында тұрғын үйге мұқтаж азаматтарға кезектен тыс баспана беру жағдайы қарастырылмаған. Осыған орай, Сізге тұрғын үй салыну және тапсырылу шамасына қарай кезек тәртібімен берілетін болады.        

Каиров Булат Губайдуллович

Уважаймый Бердебек Мажбекович!
мы жители района жилгородок да и наверное не толька мы проживающие по ул Чернышевского
очень стродаем от запохов которые идут со стороны хим завода и этот запах очень характерен на запах отходов свиноферм.
одно время Вы както с камиссией были говорят на заводе виноводчный Аяжан и говрят там много отходов скопилось , давали им указания устранить их .
но вот что то всеравно запахи вновь появились и очень сильные а вэти жаркие дни форточки не открыть из за вони что делать?
ведь что характерно днем их нет, зимой не ощущаем, а вот лето так начнается эти выбросы и время выброссов после 12..00,ночью.
есть канализационные запахи так как проходит магистраль вдоль ул. Тургеньева в сторону реки Женешке уту вонь та мы отличаем,
её то же надо както решать дело в том что наопределенном интервале имеются коллодцы и они не герметично закрыты наброшены ах бы как кольца , бетонная крышка и все ахбы как и тяп ляп, нет ответственных за свою работу проложили эти трубы новые канализационные да же не закрыли, был случай как погиб ребенок в этих стоках , но закрыли но каак их закрыли? не кто неконтралирует и ежегодна не инспектирут а зря есть кто должен установить эти люки эти люки должны герметичные а то там такие дыры что нетолька дети которые играют а их там хватает и наши и дачных поселков и Махамета очень просим направить комисии с проверками на заводы и выявить этих загрязнителей 
С уважением Болат . Г

Категория:
Экология
Ответ:

Уважаймый Булат Губайдуллович! АО "Акбулак" занимается транспортировкой хозяйственно-бытовых и промышленных стоков. Сегодня предприятие обслуживает 167 организаций,  35 из которых относятся к категории пищевой промышленности. На постоянной основе специалисты акционерного общества проводят их проверку на предмет наличия и работы локально-очистных сооружений.  В связи с тем,  что в регионе сложилась непростая экологическая обстановка,  сотрудники АО "Акбулак" ежедневно проводят проверки организаций с целью выявления фактов превышения допустимых концентраций вредных веществ.  На сегодняшний день проверено более 50 организаций.  Выявлено 20 нарушителей.  Вся информация передана в департамент экологии для привлечения нарушителей к ответственности.  Отметим,  что им грозит наказание от штрафа до приостановлении деятельности. Уверены,  что предпринимаемых меры помогут улучшить экологическую ситуацию.  Что касается колодцев,  информация проверяется.  Если описанный факт подтвердится,  будут предприняты меры по устранению. Спасибо!

Беттер

Жаңалықтар таспасы